Firma z doświadczeniem

Wypożyczalnia samochodów chłodni i nie tylko Partner4Rent jest obecna na rynku od 1999 roku. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam dostrzegać potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów oraz wychodzić im naprzeciw. Korzystając z naszych usług wynajmu pojazdów dostajecie Państwo gwarancję dobrze wydanych pieniędzy, bezpieczeństwa oraz uczciwych, elastycznych warunków umowy. Dostarczamy Państwu odpowiednie pojazdy, dzięki którym przewieziecie potrzebne towary. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Odpowiednia temperatura przez długi czas

Samochód dostawczy wyposażony w systemy chłodzące to niezbędny pojazd nie tylko w przypadku transportu żywności, ale również innych produktów. Odpowiednio niska temperatura utrzymana przez długi czas, spora przestrzeń kontenera oraz przede wszystkim doskonała sprawność to najważniejsze cechy, które powinien mieć samochód tego typu. Nasza wypożyczalnia samochodów chłodni to najlepsze miejsce, jeżeli szukacie Państwo godnej zaufania firmy, która dostarczy Wam odpowiednie pojazdy.

Oferujemy wynajem samochodów dostawczych, które uzupełnione są o specjalne kontenery chłodzące. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii materiałów, z które zostały one stworzone zapewniamy doskonałą izolację ciepła oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury przez długi czas. Korzystając z naszej usługi wynajmu możecie być Państwo pewni, że przewożone przez Was produkty zachowają swój stan i dotrą bezpiecznie w docelowe miejsce.

Różne modele samochodów

Wypożyczalnia samochodów chłodni Partenr4Rent dysponuje wieloma modelami i typami nie tylko jeśli chodzi o auta osobowe, ale także pojazdy wyposażone w systemy chłodzące. Jesteśmy zatem przekonani, że znajdziecie Państwo odpowiednią dla siebie opcję. Nasi eksperci chętnie doradzą Wam przy wyborze najlepszego pojazdu, dostosowanego do Państwa potrzeb. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, a postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Elastyczne warunki współpracy

Oferujemy wynajem na doby, a także długoterminowy. W naszej firmie panuje zasada: im dłuższy okres wynajmu, tym bardziej korzystna stawka! W przypadku wypożyczenia samochodu na okres ponad trzech miesięcy, ceny ustalane są indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze potrzeby, a także propozycje, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, aby uzgodnić warunki wynajmu. Zachęcamy również do nawiązania stałej współpracy z solidną, godną zaufania firmą, jaką jest wypożyczalnia samochodów chłodni Partner4Rent!

Zadzwoń i zamów