Wiele firm coraz częściej poszukuje oszczędności i dostrzega podatkowe zalety wynajmowania samochodów. A korzyści jest sporo! Przede wszystkim koszty wypożyczenia auta do celów służbowych zgodnie z ustawą możecie Państwo zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu, wypożyczenie jest więc doskonałym sposobem na oszczędność. Wypożyczony samochód nie figuruje w Waszych ewidencjach środków trwałych, a wciąż możecie odzyskać kwotę przeznaczoną na wynajem. To rozwiązanie sprawdziło się już w wielu przedsiębiorstwach, które z uwagi na kryzys ograniczają zakupy środków trwałych lub decydują się na leasing odwrócony. Dodatkowo, odpowiednia flota jest często kluczem do sukcesu w biznesie, dlatego warto zadbać o tę kwestię korzystając z naszej usługi, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów dostawczych.

Nasze samochody

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas pojazdy były odpowiednio przystosowane do bezpiecznej jazdy. Niezwykle ważny jest dla nas komfort i zadowolenie Klienta, a także bezpieczeństwo przewożonych przez Państwa towarów.

Szeroki wybór w zakresie modeli pozwoli Państwu wybrać optymalną dla siebie opcję. Co więcej, proponujemy także możliwość sprowadzenia określonego modelu samochodu oraz dostosowanie go do indywidualnych wymagań, np. wprowadzając zabudowę. Jeśli wahacie się przy wyborze odpowiedniego pojazdu, nasi eksperci chętnie pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję.


Auta dla osób prywatnych

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to niezwykle praktyczna i wygodna opcja nie tylko dla firm. W niektórych sytuacjach Klienci potrzebują solidnego, osobowego samochodu do codziennego użytku, jednak zakup odpowiedniego modelu nie pokrywa się z ich planami. Idealna alternatywą dla takiego rozwiązania jest wypożyczenie auta w naszej firmie.

Nasza oferta została stworzona z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Im dłuższy czas wypożyczenia, tym korzystniejsza stawka. Co więcej, przy okresie wynajmu wynoszącego ponad 3 miesiące ceny ustalamy indywidualnie.

Wasz partner w biznesie

Wypożyczalnia samochodów Partner4Rent to firma, która od blisko 20 lat działa w branży wynajmu aut. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług oraz zapewnić bezpieczeństwo i komfort jazdy. Bardzo elastycznie podchodzimy do potrzeb Klienta, dlatego każdy kto pragnie określonego modelu pojazdu może się do nas zwrócić, a my sprowadzimy samochód na którym mu zależy. W naszej firmie Państwa zadowolenie jest absolutnym priorytetem, dlatego warto nas wybrać na partnera w biznesie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty!

Proponujemy doskonałe warunki wynajmu długoterminowego na terenie całego kraju.

Zadzwoń i zamów