WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

O firmie

Partner4Rent to wypożyczalnia samochodów, która od blisko dwudziestu lat zdobywa zaufanie Klientów w tej branży. Dzięki poznaniu rynku od każdej strony jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz elastyczne warunki umowy. Oferujemy wynajem busów oraz aut dostawczych dla firm, a także dla osób prywatnych. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami przebiegała sprawnie i przyjemnie, a samochody na wynajem spełniały Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wynajem busów

Nierzadko mamy do czynienia z sytuacjami, w których konieczny jest transport większej ilości osób, np. podczas wyjazdów firmowych czy wesel. W innych przypadkach, takich jak przeprowadzka potrzeba przewieźć spory towar. Tradycyjny samochód osobowy nie pomieści tylu przedmiotów lub osób, a zakup busa wiąże się zazwyczaj ze sporym wydatkiem. Doskonałym rozwiązaniem tej sytuacji jest wynajem busów, który proponuje firma Partner4Rent. Nasz oferta jest skonstruowana w taki sposób, aby jak najbardziej wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom – ze strony finansowej jak i technicznej.

Oferujemy wynajem busów, który jest niezwykle wygodną opcją nie tylko dla firm, ale także osób prywatnych, które planują grupowy wyjazd. Zapewniamy sprawne i przystosowane do bezpiecznej jazdy busy, które są regularnie poddawane serwisowi oraz wszelkim potrzebnym przeglądom. Dzięki podstawowemu wyposażeniu Państwa podróż odbędzie się w komfortowych warunkach. Oferujemy szeroki wybór w zakresie modeli pojazdów, co pozwoli Państwu wybrać najbardziej optymalną dla siebie opcję. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dajemy również możliwość sprowadzania konkretnego modelu busa na życzenie oraz dopasowanie go do indywidualnych potrzeb.

Atrakcyjne warunki umowy

To, co nas wyróżnia na rynku wynajmu samochodów to elastyczność oraz dopasowanie warunków umowy do potrzeb Klienta. Oferujemy wynajem busów nie tylko na doby, ale także na dłuższy okres. Stawiamy przede wszystkich na stałych Klientów, dlatego im dłuższy czas wypożyczenia samochodu, tym korzystniejsza stawka. Co więcej, przy okresie wypożyczenia, który trwa dłużej niż trzy miesiące, ceny ustalamy indywidualnie! Jesteśmy otwarci na różne opcje, dlatego zachęcamy do rozmów z naszymi ekspertami, aby znaleźć optymalne dla Państwa rozwiązanie.

Partner4Rent – Wasz partner w biznesie

Firma Partner4Rent prężnie działa na rynku wynajmu samochodów od 1999 roku. Jesteśmy zatem profesjonalistami, którzy obserwują potrzeby swoich Klientów i starają się wychodzić im naprzeciw. Dbamy o to, by jakość naszych usług była nie tylko zadowalająca, ale by zachęcała Państwa do dalszej współpracy. Dzięki elastyczności i otwartości na Wasze oczekiwania jesteśmy w stanie wspólnie dojść do optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z resztą bogatej oferty!

Im dłuższy czas wypożyczenia, tym korzystniejsza stawka.

Dowiedz się więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jaki jest limit kilometrów na dobę? Co się dzieje po przekroczeniu limitu?
Dzienny limit wynosi 150 km. Po przekroczeniu limitu za każdy następny km opłata wynosi 0,25 zł netto ( przy długoterminowym wynajmie, limit do negocjacji).

2. Jakie są formalności przy wynajmie za granicę?
Na ten moment polityka firmy nie przewiduje wynajmu aut za granicę.

3. Od kiedy trwa doba wynajmu?
Doba wynajmu trwa od 8.00 maksymalnie do 10.00 dnia następnego.

4. W jakim punkcie mogę odebrać samochód?
Samochody można odebrać na ul. Postępu 2, Warszawa.  Jest też ewentualność podstawienia auta pod wskazany adres za dodatkową opłatą 50 zł netto.

5. Czy można wynająć samochód w niedzielę?
Tak, jest możliwość wynajmu auta w niedzielę za dodatkową opłatą 50 zł netto, (przy wynajmie długoterminowym cena do negocjacji).

Zadzwoń i zamów